Callcentrum
ŽILINA

Staňte sa aj vy súčasťou nášho tímu v Žiline a využite jedinečnú pracovnú príležitosť. 

Okrem skúseností s obchodom máte možnosť naučiť sa množstvo pojmov z oblasti SEO optimalizácie, tvorby webových stránok a trendov z oblasti online marketingu. Pripravené máme individuálne aj tímové školenia zo sveta online marketingu a predaja.

Pobočka – Žilina - 3
Pobočka – Žilina - 4

Skvelý kolektív a nové priateľstvá

Callcentrum v Žiline vám ponúka zohraný kolektív profesionálov, ktorí disponujú mnohými znalosťami i praktickými skúsenosťami. Každého nového člena tímu podporujú a pomáhajú mu zvládať aj náročné výzvy. Dobrý kolektív vytvára príjemné pracovné prostredie, ktoré je ideálne pre osobný rozvoj i kariérny rast.

 

Dynamický mladý kolektív zaručí množstvo zábavy a služobne starší konzultanti vždy radi a ochotne pomôžu a poradia. Kladieme dôraz na to, aby sa každý nový člen cítil v callcentre v Žiline ako doma!

Skúsení konzultanti, ktorí vám vždy pomôžu

Skúsenosti, znalosti a schopnosti našich konzultantov slúžia ako inšpirácia pre nových členov a sú i našim úspechom. Chceme, aby našich pracovníkov práca napĺňala a aby neustále napredovali na ceste za vlastným úspechom. Neprežívajte viac stereotyp a začnite pracovať na vlastnej kariére.

Pobočka – Žilina - 5

Kariérny rast a skvelý odrazový mostík

Využite prácu v callcentre na svoj osobný rozvoj v oblasti online marketingu! Pracovníci nášho callcentra v Žiline sa denne stretávajú s množstvom cenných informácií z online priestoru, vďaka ktorým sa neustále vzdelávajú a napredujú.

Pobočka – Žilina - 3

Možnosť atraktívneho zárobku a motivačné ohodnotenie

V callcentre v Žiline je adekvátne odmenený každý, kto prejaví snahu a chuť pracovať. Riadime sa heslom „Šikovným patrí svet“. Plat tvorí základná a provízna zložka, ktorá u nás nemá strop. Váš plat tak závisí od vás a vašej motivácie. Okrem toho si vždy môžete prilepšiť mzdu i podporou predaja.

 

Ponúkame stabilnú prácu s atraktívnym platom a nástupným bonusom pri splnení začiatočníckych kritérií. U nás pracujete počas pracovných dní vždy od 7:30 do 16:00 a voľné víkendy. Neváhajte, kontaktujte nás a budujte vašu kariéru v callcentre v Žiline!

Pobočka – Žilina - 7
Pobočka – Žilina - 8

Narodeninové voľno, teambuildingy a voľnočasové aktivity

Kladieme dôraz najmä na ľudský prístup. Okrem priateľského kolektívu a empatického vedenia, ktoré vám vždy pomôže vám ponúkame aj extra narodeninové voľno. Keďže sme skvelý kolektív plný naozajstných priateľov, radi spolu trávime čas aj mimo práce.

 

Počas roka organizujeme rôzne teambuildingy. V lete si s nami užijete športové aktivity zakončené kotlíkovým gulášom, v zime zase kapustnicu, koláčiky a vianočnú atmosféru. Ak má niekto z nás narodeniny, pripraví občerstvenie, ktoré si užijete v uvoľnenej atmosfére. Vyskúšajte si prácu v callcentre v Žiline a získajte nie len skúsenosti, stabilnú prácu ale aj množstvo výhod či nových priateľov!

Kariérny rast a skvelý odrazový mostík

Využite prácu v callcentre na svoj osobný rozvoj v oblasti online marketingu! Pracovníci nášho callcentra v Žiline sa denne stretávajú s množstvom cenných informácií z online priestoru, vďaka ktorým sa neustále vzdelávajú a napredujú.

Prečo pracovať v spoločnosti WeNet SK?

Pýtate sa, prečo pracovať práve v spoločnosti WeNet SK? Spoločnosť WeNet SK, s.r.o. je pôvodom slovenská spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už 28 rokov. Pôvodne sme sa zaoberali tlačenými Zlatými stránkami, ktoré slúžili ako jeden z najväčších a najznámejších katalógov na Slovenku. Postupnou digitalizáciou a presunom informácií do online priestoru sa naša spoločnosť úspešne preorientovala do tejto oblasti a v súčasnosti ponúka výkonné produkty v rámci online marketingu.

Našim pracovníkom v callcentrách ponúkame motivačný provízny systém a odborné školenia. Na všetkých oddeleniach pracujú skúsení odborníci, ktorí sa neboja výziev a sú vždy ochotní pomôcť, poradiť a vyjsť v ústrety. Pracovníci callcentra u nás aktívne spolupracujú s ostatnými oddeleniami s cieľom dotiahnuť každý obchod do úspešného konca.

Pridaj sa k nám!

WeNet - firemný online marketing

© 2024 WeNet SK, s.r.o. všetky práva vyhradené