Pobočka – Nitra - 3

Callcentrum
Nitra

Do nášho callcentra v Nitre hľadáme práve VÁS!

Naše callcentrum v Nitre hľadá nové obchodné talenty, vďaka ktorým budeme napredovať. Staňte sa súčasťou dynamického tímu mediálnych konzultantov rôzneho veku, pováh, osobností a skúseností. Callcentrum v Nitre bolo založené v septembri 2021. Spoločnosť WeNet SK založila prvé callcentrum už od roku 2008 v Banskej Bystrici a ďalšie dve naše callcentrá sa nachádzajú v Žiline a v Prešove. V Nitre sme sa rozhodli otvoriť callcentrum na základe úspechov v iných mestách. Naše callcentrá nie sú veľké na počet ľudí, pretože preferujeme osobný prístup.

V Nitre vás čakajú nové príjemné priestory pri centre mesta, skvelý kolektív a hlavne motivačné ohodnotenie.

Pobočka – Nitra - 4

Prečo nastúpiť do callcentra v Nitre?

Nie sme iba obyčajné callcentrum, sme callcenterum s rodinnou atmosférou. Nie sme iba obyčajní kolegovia. Všetci sme tímoví hráči, ktorí medzi seba radi prijmú nové tváre a vytvoria nové priateľstvá. V práci sa okrem obchodovania dobre bavíme a trávi sme spolu čas aj po pracovnej dobe. Čakajú na vás skvelé raňajky, zmrzlina či spoločná káva po práci.

 

Obchodovanie v našom callcentre je dynamická práca, pri ktorej vás ostatní členovia tímu motivujú k úspechom. Každého nového člena prijímame s nadšením a radi mu „otvoríme dvere“ do sveta obchodu a online marketingu. Nerobíme rozdiely, či už ste v minulosti obchodovali alebo s obchodom nemáte žiadne skúsenosti, v našom callcentre v Nitre ste vítaní. Uvedomujeme si, že každý začiatok je náročný a v prípade nových produktov, tímu a priestorov je potrebná adaptácia aj najviac ostrieľaného obchodníka.

Pobočka – Nitra - 5

V čom je naše callcentrum iné ako ostatné?

WeNet SK callcentrum v Nitre je menšie, no o to dynamickejším prístupom k obchodovaniu. Naši mediálni konzultanti radi obchodujú a zvládajú aj náročné situácie v obchodnom svete, pretože si tu navzájom poskytujeme vzájomnú podporu.

Všetci mediálni konzultanti presne vidia, čo všetko bolo zobchodované a to je pre nás všetkých motivujúce. Tým, že máme zaujímavé provízie vie každý ovplyvniť svoju výplatu, ktorá reálne nemá strop. Už v prvých dňoch si vie nový mediálny konzultant zvýšiť príjem províziami, ak nasleduje rady teamleaderky alebo svojich kolegov.

Pobočka – Nitra - 6

Kariérny rast a skvelý odrazový mostík

Využite prácu v callcentre na svoj osobný rozvoj v oblasti online marketingu! Pracovníci nášho callcentra v Nitre sa denne stretávajú s množstvom cenných informácií z online priestoru, vďaka ktorým sa neustále vzdelávajú a napredujú.

Pobočka – Nitra - 7

Čo znamenajú online marketingové produkty pre obchod a klientov?

Spoločnosť WeNet SK pôsobí v oblasti online marketingu a aj počas krízového obdobia na slovenskom trhu sa nám obchod nezastavil. Dokonca sme v tomto období otvorili aj callcentrum v Prešove a najnovšie callcentrum v Nitre.

Situácia na trhu ukázala, že podnikať a zamestnať sa v callcentre, ktoré poskytuje služby v online marketingu, bolo pre nás dobrou voľbou. Našim klientom sme dokázali pomocou produktov pomôcť v ich podnikaní a naši mediálni konzultanti mali zároveň istotu zamestnania.

Mnohí naši mediálni konzultanti si vďaka callcentru v Nitre zlepšili svoju situáciu aj napriek nepriaznivým podmienkam v ekonomike, a zároveň aj mali dobrý pocit z toho, že pomáhajú podnikateľom zlepšiť a podporiť ich biznis. Neobchodujeme iba pre peniaze, no aj pre pocit, ktorý máme pri každej uzavretej zmluve. Vďaka tomu vieme, že sme posunuli podnikanie ďalšieho klienta do online sveta.

Aké ďalšie výhody ponúka callcentrum v Nitre?

Výhodou callcentra v Nitre sú nie len príjemné priestory, ale taktiež výhodná poloha a samotná budova, v ktorej callcentrum sídli. Nachádza sa tu reštaurácia, kde výborne varia a ponúkajú obedové menu. V okolí je zmrzlináreň, pošta i množstvo kaviarní na pešej zóne, vzdialenej len pár minút od firmy. Rovnako ďaleko od callcentra sa nachádza aj obchodné centrum Mlyny. Dá sa povedať, že callcentrum v Nitre má výbornú polohu plnú možností.

Osobný prístup je u nás prioritou a preto našim zamestnancom ponúkame extra narodeninové voľno i narodeninové pohostenie s kolegami v práci a motivačné odchody pri splnení cieľov.

V našom callcentre nezískate len prácu, ale aj skvelých priateľov a silnú podporu v osobnom aj pracovnom živote. Keďže v našom callcentre v Nitre sme ako jedna veľká rodina, radi a často spolu trávime čas pri raňajkách v práci a na zmrzline či na káve po práci. Okrem toho mávame zábavné teambuildingy a ďalšie voľnočasové aktivity, na ktorých radi privítame každého nového člena. V zime na vás čaká chutná kapustnica a vianočné koláčiky. Počas leta býva vo WeNet SK motivačný teambuilding.

Pobočka – Nitra - 8

Kariérny rast a skvelý odrazový mostík

Vďaka práci v našom callcentre si naplánujete váš čas stabilne a bezproblémov. Pracujeme počas pracovných dní vždy od 7:30 do 16:00 a víkendy sú voľné. Vyskúšajte si prácu v našom callcentre a získajte skúsenosti, stabilnú prácu i nových priateľov!

Pobočka – Nitra - 5

Pridaj sa k nám!

WeNet - firemný online marketing

© 2024 WeNet SK, s.r.o. všetky práva vyhradené