Callcentrum
Banská Bystrica

Do nášho callcentra v Banskej Bystrici hľadáme nové posily!

Do tímu chceme získať ľudí, čo sa neboja prejaviť svoj talent a naplniť svoje sny. Ak už viac nechcete stereotypnú prácu bez možnosti osobného rozvoja či posunu – ste na správnom mieste. Využite svoje schopnosti a získajte cenné skúsenosti z oblasti obchodu a online marketingu!

Callcentrum v Banskej Bystrici je skvelou voľbou aj v prípade minimálnych či žiadnych skúseností. Všetko potrebné vás naučia naši skúsení konzultanti a pod vedením ostrieľaných teamleadrov zaručene uspejete.

Prečo je callcentrum v Banskej Bystrici tou správnou voľbou?

Práve v Banskej Bystrici sme už v roku 2008 zriadili naše prvé callcentrum. Callcentrum v Banskej Bystrici je teda naše najstaršie a zároveň i najväčšie pracovisko. Práca v našom callcentre v Banskej Bystrici ponúka skvelý kolektív, skúsené vedenie a množstvo atraktívnych výhod a benefitov. Preto stojí za to vyskúšať ju!

Pobočka - Banská Bystrica - 3
Pobočka - Banská Bystrica - 4
Pobočka - Banská Bystrica - 5

Skvelý kolektív a dlhoročné skúsenosti

Ako sa hovorí, dobrý kolektív je najzákladnejším a najdôležitejším aspektom akejkoľvek práce. Kolektív callcentra v Banskej Bystrici je priateľský, zohratý a ponúka podporu každému novému členovi. Pre  začínajúceho konzultanta môže byť niekedy ťažké začleniť sa do kolektívu a zároveň cítiť podporu a motiváciu. Keďže callcentrum v Banskej Bystrici je najdlhšie pôsobiace, ponúka podporu nie len kolegov, ale i vedúcich pracovníkov, ktorí vám vždy radi a ochotne poradia i pomôžu.

 

Najstaršie callcentrum, ktoré sídli práve v Banskej Bystrici, funguje najmä vďaka dlhoročnému pôsobeniu skúsených teamleadrov a senior konzultantov. Počas rokov vytvárania kolektívu a príjemného pracovného prostredia sa nám podarilo nadviazať skutočné priateľstvá a zabezpečiť to správne pracovné vedenie. Pestré vekové rozpätie vám zaručí, že si každý nájde tému na dobrú diskusiu z  rôznych oblastí.  Naším cieľom je, aby sa u nás každý cítil ako doma a získal nových priateľov na pracovnej ale aj osobnej úrovni.

Skúsení konzultanti vždy pripravení pomôcť

Skúsení konzultanti sú našou prednosťou. V  callcentre v Banskej Bystrici sú vám k dispozícií stáli mediálni konzultanti a konzultantky, ktorí v callcentre pôsobia už viac ako 12 rokov. Ich skúsenosti, znalosti a schopnosti sú inšpiráciou a úspechom nášho callcentra. Naším cieľom je, aby vás práca bavila a aby ste neustále napredovali na ceste za vašim vlastným úspechom. Vyhnite sa nudnému stereotypu a začnite pracovať na vašom rozvoji.

Pobočka - Banská Bystrica - 6

Kariérny rast a skvelý odrazový mostík

Práca v callcentre ponúka možnosť osobného vývoja i kariérneho rastu. Je skvelým odrazovým mostíkom pre akékoľvek pracovné príležitosti a pozície. Mediálni konzultanti v callcentre získavajú každý deň množstvo nových cenných skúseností z oblasti online marketingu, obchodovania, komunikácie či riešenia zložitých situácií.

Pobočka - Banská Bystrica - 4

Prečo je callcentrum v Banskej Bystrici tou správnou voľbou?

Práve v Banskej Bystrici sme už v roku 2008 zriadili naše prvé callcentrum. Callcentrum v Banskej Bystrici je teda naše najstaršie a zároveň i najväčšie pracovisko. Práca v našom callcentre v Banskej Bystrici ponúka skvelý kolektív, skúsené vedenie a množstvo atraktívnych výhod a benefitov. Preto stojí za to vyskúšať ju!

Pobočka - Banská Bystrica - 8
Pobočka - Banská Bystrica - 9

Stabilná pracovná doba a narodeninové voľno

Je pre vás dôležité mať možnosť plánovať si osobný čas? Výhodou práce v callcentre v Banskej Bystrici je práca počas pracovných dní vždy od 7:30 do 16:00 a voľné víkendy.  Obľúbeným benefitom našej spoločnosti je extra narodeninové voľno. Vyskúšajte si prácu v našom callcentre a získajte skúsenosti, stabilnú prácu i nových priateľov!

Atraktívne teambuildingy a voľnočasové aktivity

Vďaka stabilnému pracovnému kolektívu máme u nás vytvorené naozaj dobré vzťahy a pevné väzby. Trávime spolu čas aj mimo pracovnej doby a máme medzi sebou vytvorené skutočné priateľstvá. Usporadúvame teambuildingy a rôzne voľnočasové aktivity. Každý nový člen je vítaný! V zime na vás čaká skvelá kapustnica a koláčiky, pre deti zase niečo prinesie Mikuláš a v lete vás poteší kotlíkový guláš a zábavné športové aktivity. V prípade narodenín prinesie oslávenec ranné občerstvenie sprevádzané uvoľnenou atmosférou.

Moderné prostredie a výborná
dostupnosť v rámci Banskej Bystrice

Callcentrum v Banskej Bystrici sa nachádza na výbornom mieste blízko samotného centra, čo ponúka skvelú dostupnosť zo všetkých častí BB aj okolia. V blízkosti sa nachádzajú zastávky MHD a v prípade, ak chcete dochádzať autom máte možnosť bezplatného parkovania. Dochádzanie do práce už viac nebude problémom!

Prečo pracovať v spoločnosti WeNet SK?

Renáta nie je jediný mediálny konzultant, ktorý pracuje v spoločnosti viac ako 10 rokov. Okrem Renáty u nás pracujú ďalší mediálni konzultanti, ktorí pôvodne obchodovali náš najznámejší produkt – Zlaté Stránky. Dnes je možné si katalóg firiem Zlaté stránky prezerať online na www.zlatestranky.sk.

Spoločnosť WeNet SK, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 28 rokov. Od roku 2020 sme súčasťou poľskej spoločnosti Wenet, ktorá už 30 rokov zabezpečuje online marketing pre viac ako 48 tisíc klientov.

Naši mediálni konzultanti obchodujú široké portfólio online marketingových služieb. Vďaka tejto práci u nás mediálni konzultanti získavajú cenné skúsenosti zo sveta online marketingu, ktoré vedia využiť v praxi aj v súkromnom živote.

Pridaj sa k nám!

WeNet - firemný online marketing

© 2024 WeNet SK, s.r.o. všetky práva vyhradené