WeNet - firemný online marketing

Atraktívny, rýchly, efektívny, bezpečný a funkčný web?
Jednoducho 5 Star Web!

Vy sa postarajte sa o váš biznis, my sa postaráme o váš web. Ponúkame vám kompletný návrh, tvorbu a testovanie vášho nového úspešného webu, ktorému zaistíme kompletný servis a správu. Zistite viac.
web
ikona web
5 Star Web

Všetko, čo potrebujete pre úspešný online biznis

5 Star Web

Ste online ale stále nemáte webovú stránku? Pomôžeme vám to zmeniť!

Vytvoríme pre vás rýchly, funkčný a dizajnovo atraktívny web, ktorý okamžite zaujme vašich zákazníkov. Postaráme sa o kompletný proces výroby – všetko od vytvorenia webu, cez výber hostingu a domény až po aktualizácie v ďalších fázach spolupráce.

Webové stránky vytvoríme podľa potreby pre začínajúce podniky, drobných živnostníkov, väčšie spoločnosti ale aj nadnárodné firmy z rôznych oblastí. Okrem moderného dizajnu, prehľadného menu sú naše weby vybavené SSL certifikátom, ochranou Firewall a možnosťou pridania rôznych funkcionalít. Súčasťou našich služieb sú aj obrázky a texty od profesionálnych grafikov a copywriterov.

Webové stránky

5 Star Weby

Ako vznikajú webové stránky?

Moderné webové stránky sú výsledkom zložitého procesu, ktorý zahŕňa niekoľko krokov. Od plánovania až po konečnú publikáciu - každý krok má svoju dôležitú úlohu pri vytváraní atraktívneho a funkčného 5 Star Webu. Postup je teda nasledovný:

Krok 1 - Plán

Ikona - Plán
V prvom kroku si prejdeme vaše požiadavky, definujeme vaše predstavy a nájdete optimálne riešenie pre oblasť vášho biznisu.

Krok 2 - Vzhľad

Ikona - Webové stránky
Na základe vašich predstáv vytvoríme alebo vyberieme dizajn vášho webu. Dôležitá je nie len estetika, ale tiež funkčnosť v súlade s používateľskou skúsenosťou.

Krok 3 - Úprava

Webové stránky - 5
Spájame obsah s dizajnom a vytvárame verzie pre všetky zariadenia. V tejto fáze sa formuje finálna verzia vašej novej webovej stránky.

Krok 4 - Test

Ikona Test
Následne kontrolujeme, či web funguje podľa štandardov a či všetky prvky hotového webu fungujú presne tak, ako majú.

Krok 5 - Priijatie

Ikona Prijatie
Po úspešnom testovaní je váš web hotový a pripravený na vaše schválenie. Radi zapracujeme všetky vaše pripomienky a návrhy.

Krok 6 - Publikácia

Ikona Publikácia
Hotovo! Váš nový web je funkčný a pripravený prezentovať vašu ponuku a získavať nových zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
ilustrácia - web

5 pilierov úspechu

5 pilierov 5 Star Webu

Prispôsobiteľnosť

Prispôsobiteľnosť

Internet používame za rôznych okolností a na rôznych zariadeniach. To je dôvod, prečo naše moderné 5 Star Weby vyzerajú rovnako dobre na stolných počítačoch, notebookoch, tabletoch aj smartfónoch.
Webové stránky - 6

Komplexnosť

Zabezpečíme pre vás kompletný servis, správu a potrebnú údržbu 5 Star Webu. Postaráme sa o administratívne záležitosti, kúpu domény aj hostingu. S nami si nemusíte pamätať na platby či predlžovanie zmlúv. To sú povinnosti, ktoré zaraďujeme do nášho kalendára.
Bezpečnosť

Bezpečnosť

Používame pokročilý ochranný balík, ktorý spoľahlivo ochráni váš 5 Star Web pred útokmi hackerov, rôznymi vírusmi a škodlivým softvérom. Ochrana Firewall a SSL certifikát sú zárukou bezpečnosti a dôvernosti vašich údajov.
Webové stránky - 7

Starostlivosť

Po vytvorení 5 Star Webu nenecháme žiadneho z našich klientov napospas. Vždy sa môžete spoľahnúť na podporu špecializovaného správcu účtu, ktorý vykoná všetky zmeny a aktualizácie, ktoré potrebujete.
Webové stránky - 8

Budúcnosť

Moderný 5 Star Web je dizajnovo atraktívny a ľahko sa používa. Toto sú webové stránky, ktoré poskytujeme našim klientom. Berieme do úvahy aktuálne trendy aj očakávania našich zákazníkov. Chceme, aby váš 5 Star Web generoval návštevnosť a prinášal zisky.

Pohodlie, čas a profesionálna podpora!

Čo dostanete?

Na základe vašich požiadaviek vám vytvoríme kompletný 5 Star Web a postaráme sa o jeho správne fungovanie. Vy sa zatiaľ môžete naplno venovať rozvoju vášho biznisu.

V každej fáze našej spolupráce je vám k dispozícií špecializovaný profesionál. Taktiež vám vždy rád a ochotne poradí, ako prevádzkovať a propagovať váš nový 5 Star Web online.

Ak potrebujete čokoľvek zmeniť alebo upraviť, radi vám v tom pomôžeme. Jednoducho kontaktujte vášho mediálneho konzultanta, povedzte mu o vašich predstavách a my sa postaráme o zvyšok.

Pohodlie, čas a profesionálna podpora!
Webové stránky - 11

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Požiadajte o ponuku našich online marketingových produktov ešte dnes. Vyplňte vaše kontaktné údaje a my vás budeme čo najskôr kontaktovať. Zodpovieme všetky vaše otázky a vypracujeme vám bezplatnú cenovú ponuku na mieru.

Vyplňte formulár

Vypracujeme Vám bezplatnú ponuku!
dekorácia - otázniky
Webové stránky - 12

Často kladené otázky - FAQ

1. Ako dlho vám trvá vyrobiť webové stránky?

Webové stránky vám vyrobíme v priemere za 4 až 6 týždňov od konzultácie a dodania kompletných podkladov. Je preto veľmi dôležité spolupracovať a vyjadriť vaše predstavy a požiadavky.

Áno, v cene máte kompletnú správu webových stránok, ktorá zahŕňa aj úpravy a zmenu fotografií, obsahu či aktualizácie redakčného systému, v ktorom je web vyrobený.

Nie, hosting aj doménu vám zabezpečíme v rámci výroby a správy webových stránok. V prípade, ak už máte vlastnú doménu, môžeme vám nový návrh webových stránok publikovať na vašej doméne.

Webové stránky, ktoré sme pre vás vytvorili, vám po ukončení zmluvy odovzdáme do vášho vlastníctva. Stratíte však možnosť pravidelných aktualizácií, úprav a celkovej správy webových stránok od skúsených profesionálov.

Nevadí! O grafiku aj textový obsah sa postarajú naši skúsení grafici a copywriteri. Nielen, že vám pripravíme atraktívny vizuál s profesionálnymi zábermi alebo grafikou, ale taktiež sa postaráme o profesionálne texty, ktoré predávajú.