Online lok├ílny marketing ÔÇô zamerajte sa na v├í┼í regi├│n

Chcete oslovi┼ą nov├Żch z├íkazn├şkov priamo vo va┼íom okol├ş? Vyu┼żite online lok├ílny marketing, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że prezentova┼ą va┼íu ponuku a z├şska┼ą mno┼żstvo nov├Żch z├íkazn├şkov na miestnom trhu. Jednoducho a online.
Online lokálny marketing
ilustrácia - web
Lokálny marketing

Objavte, ─Źo v├ím pon├║ka lok├ílny marketing

Lokálny marketing

V─Ćaka online lok├ílnemu marketingu m├íte mo┼żnos┼ą oslovi┼ą potenci├ílnych z├íkazn├şkov vo va┼íom regi├│ne. Budujte povedomie o va┼íej firme a dajte o sebe vedie┼ą! V r├ímci budovania zna─Źky, ┼í├şrenia aktu├ílnych inform├íci├ş a zvidite─żnenia v├í┼ího biznisu vo va┼íej lokalite v├ím pon├║kame slu┼żbu Multibox, v├Żkonn├ę PPC kampane a kompletn├Ż Google firemn├Ż profil. Prezrite si na┼íu ponuku e┼íte dnes.

Prezrite si, ─Źo pre v├ís na┼íi profesion├íli dok├í┼żu zaisti┼ą v r├ímci online lok├ílneho marketingu

V├Żhodn├ę slu┼żby v oblasti online lok├ílneho marketingu

ikona PPC

PPC kampa┼ł

Zamerajte v├Żkonnostn├Ż online marketing na va┼íu oblas┼ą! V─Ćaka spr├ívne nastavenej PPC kampani sa postar├íme o to, aby ste v├í┼í web dostali na prv├ę poz├şcie vo vyh─żad├ívan├ş Google a posunuli v├í┼í biznis t├Żm spr├ívnym smerom. Pod skratkou PPC sa skr├Żva anglick├ę slovn├ę spojenie „pay per click.“ Plat├şte teda len vtedy, ak si niekto na va┼íu reklamu klikne, nie za jej zobrazenie. Pon├║kame v├ím v├Żkonn├ę PPC kampane vo vyh─żad├íva─Źi Google, ktor├ę realizujeme na z├íklade zvolen├Żch k─ż├║─Źov├Żch slov a fr├íz v n├ístroji AdWords. Ke─Ć┼że sme Premier Google Partner, m├┤┼żete sa na n├ís spo─żahn├║┼ą. Objavte mo┼żnosti, ktor├ę v├ím pon├║kame!

ikona Google Firemn├Ż profil

Firemn├Ż profil na Google

Firemn├Ż profil na Google dnes patr├ş medzi k─ż├║─Źov├ę prvky propag├ície ka┼żdej spolo─Źnosti, ktor├í chce prerazi┼ą na miestnom trhu. A┼ż 98 % ─żud├ş za─Ź├şna h─żada┼ą produkty a slu┼żby pomocou vyh─żad├íva─Źa Google. Uk├í┼żeme va┼íu spolo─Źnos┼ą z jej najlep┼íej str├ínky. Priprav├şme pre v├ís jedine─Źn├ę texty, postar├íme sa o vidite─żnos┼ą va┼íej firmy v Google map├ích a nakonfigurujeme v├í┼í Firemn├Ż profil na Google v s├║lade so v┼íetk├Żmi potrebn├Żmi normami. Okrem toho zabezpe─Ź├şme pravideln├ę vstupy a aktualiz├ície, ktor├ę zv├Ż┼íia vidite─żnos┼ą spolo─Źnosti pri lok├ílnych dopytoch.

Online lokálny marketing - 1

Multibox

Nedajte ┼íancu konkurenci├ş a zdie─żajte v┼íetky va┼íe aktu├ílne novinky, ├║daje ─Źi akcie prostredn├şctvom najzn├ímej┼í├şch port├ílov a soci├ílnych siet├ş, ako s├║ Google, Bing, Apple maps, Zlat├ę str├ínky, Trip Advisor, Facebook, Instagram, Snapchat, Waze a ─Ćal┼íie. V─Ćaka slu┼żbe Multibox sa postar├íme o to, aby boli va┼íi z├íkazn├şci v┼żdy informovan├ş o va┼íich otv├írac├şch hodin├ích, sez├│nnych akci├ích ─Źi kamenn├Żch prev├ídzkach. Priprav├şme pre v├ís jedine─Źn├Ż obsah v atrakt├şvnej forme a dopln├şme ho o grafick├ę prvky a najd├┤le┼żitej┼íie inform├ície. V─Ćaka slu┼żbe Multibox z├şskate Youtube video, bannerov├║ kampa┼ł ─Źi kompletn├║ spr├ívu a aktualiz├íciu va┼íich inform├íci├ş naprie─Ź online svetom. Zistite viac o Multiboxe e┼íte dnes!

D├┤le┼żit├ę trhov├ę fakty

Prezrite si zauj├şmav├ę trhov├ę fakty, ktor├ę sved─Źia o spr├ívan├ş pou┼ż├şvate─żov internetu
98%
pou┼ż├şvate─żov internetu za─Ź├şna vyh─żad├ívan├şm inform├íci├ş na str├ínkach Google

65%

pou┼ż├şvate─żov internetu vyh─żad├íva spolo─Źnosti, produkty aj slu┼żby pr├íve na Googli

50%

z vyh─żad├ívan├ş Google s├║ vyh─żad├ívania ÔÇ×v mojej bl├şzkostiÔÇť a to predov┼íetk├Żm na smartf├│ne

86%

vyh─żad├íva─Źov kontroluje polohu spolo─Źnost├ş na map├ích Google

24%

pou┼ż├şvate─żov internetu, ktor├ş h─żadaj├║ konkr├ętne spolo─Źnosti, produkty a slu┼żby, nach├ídzaj├║ ponuky pr├íve na na┼íej webovej str├ínke zlatestranky.sk

7/10

─żud├ş nav┼ít├şvi webov├║ str├ínku po zobrazen├ş produktov├ęho AVATAR videa

─îo z├şskate?

Vidite─żnos┼ą, pozit├şvny imid┼ż zna─Źky a nov├Żch z├íkazn├şkov.
ikona - megaf├│n
Vypracujeme pre v├ís kompletn├Ż pl├ín online propag├ície va┼íej spolo─Źnosti, ktor├Ż bude zameran├Ż na konkr├ętnu lokalitu pod─ża v├í┼ího v├Żberu.
ikona - palec hore
Vyu┼żijeme ├║─Źinn├ę strat├ęgie a najv├Ą─Ź┼íie kan├íly, ako s├║ Google, Youtube, Zlat├ę Str├ínky, Bing, Apple maps, Trip Advisor, Facebook, Instagram, Snapchat, Waze a ─Ćal┼íie.
ikona - ter─Ź
Pom├┤┼żeme v├ím s v├Żberom mo┼żnosti, ktor├í je ide├ílna pre potreby va┼íej spolo─Źnosti. N├í┼í medi├ílny konzultant sa v├ím bude venova┼ą a bude v├ím bude pom├íha┼ą v ka┼żdej f├íze spolupr├íce.
ilustrácia - web

V├í┼í sk├║sen├Ż t├şm odborn├şkov

Pohodlie a podpora

V┼íetko za v├ís vybavia na┼íi sk├║sen├ş odborn├şci s aktu├ílnymi znalos┼ąami a dlhoro─Źn├Żmi sk├║senos┼ąami. V├í┼í medi├ílny konzultant v├ím zabezpe─Ź├ş komfort a pohodln├║ realiz├íciu v┼íetk├Żch va┼íich po┼żiadaviek. Va┼ía ├║─Źas┼ą bude obmedzen├í na nevyhnutn├ę minimum. Vy sa venujte biznisu a my sa postar├íme o va┼íu reput├íciu. Nev├íhajte a kontaktujte n├ís.

pohodlie a podpora
Online lokálny marketing - 2

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Po┼żiadajte o ponuku na┼íich online marketingov├Żch produktov e┼íte dnes. Vypl┼łte va┼íe kontaktn├ę ├║daje a my v├ís budeme ─Źo najsk├┤r kontaktova┼ą. Zodpovieme v┼íetky va┼íe ot├ízky a vypracujeme v├ím bezplatn├║ cenov├║ ponuku na mieru.

Vypl┼łte formul├ír

Vypracujeme Vám bezplatnú ponuku!
dekorácia - otázniky
Online lokálny marketing - 3

─îasto kladen├ę ot├ízky - FAQ

1. ─îo v┼íetko vlastne zah┼Ľ┼ła SuperProfil?

V┼íetko! SuperProfil a Multibox zah┼Ľ┼łaj├║ kompletn├ę inform├ície o v├ís, teda n├ízov, adresu, telefonick├Ż kontakt, kateg├│riu, otv├íracie hodiny, produkty a slu┼żby, z├íznam v map├ích ─Źi odkaz na va┼íu webov├║ str├ínku. V r├ímci slu┼żby Multibox vieme va┼íe ├║daje, inform├ície ─Źi novinky kedyko─żvek aktualizova┼ą pod─ża potreby.

├üno! ┼átatistiky n├ív┼ítevnosti va┼íich firemn├Żch profilov m├┤┼żete sledova┼ą v pokro─Źilom analytickom n├ístroji.

Ak nie ste pr├íve ┼ípecialisti na PPC alebo v tom st├íle v nem├íte dostato─Źne jasno, my sa o v┼íetko postar├íme za v├ís. Na┼íi PPC ┼ípecialisti maj├║ dlhoro─Źn├ę sk├║senosti a postaraj├║ sa o kompletn├║ spr├ívu, optimaliz├íciu aj nastavenie PPC kampane. Vy sa venujte v├í┼ímu biznisu, o PPC reklamu sa postar├íme my.

Ur─Źite ste si po─Źas rokov v├í┼ího p├┤sobenia vytvorili r├┤zne z├íznamy naprie─Ź internetom. Na niektor├ę ste u┼ż mo┼żno zabudli, in├ę ste mo┼żno po nejak├Żch zmen├ích neaktualizovali. Slu┼żba Multibox toto v┼íetko vyrie┼íi za v├ís. Zabezpe─Ź├ş aktu├ílne inform├ície, preh─żad o va┼íej ponuke i novink├ích na v┼íetk├Żch najzn├ímej┼í├şch port├íloch aj soci├ílnych sie┼ąach.

├üno! Z jedn├ęho miesta viete pohodlne a kedyko─żvek upravova┼ą v┼íetky inform├ície, aktuality i novinky. Radi to v┼íak vyrie┼íime za v├ís my. Jednoducho kontaktujte na┼íich medi├ílnych konzultantov a oni sa o v┼íetko postaraj├║.