Ak ste spokojní vy, tak aj my!

Najdôležitejší je pre nás úspech a spokojnosť našich klientov. Počas rokov nášho pôsobenia sme spoločným úsilím vytvorili množstvo úspešných projektov, na ktoré sme hrdí a radi vám ich ukážeme. Prezrite si výsledky našej práce pre klientov a posúďte sami.
WeNet SK referencie
ikona Webovej stránky
Referencie - 1

Očná optika SOLE-OPTIK

V rámci spolupráce sme pre klienta SOLE -vytvárali funkčný a zároveň dizajnový web s cieľom prinášať zákazníkom všetky aktuálne novinky a dôležité informácie o ponúkaných službách a produktoch. Klient SOLE-OPTIK si zakladá predovšetkým na individuálnom prístupe a odbornom poradenstve pre svojich zákazníkov, s čím sme pri realizácií webu pracovali.

Bezlepková cukráreň v Žiline

Vytvárali sme eshop na mieru pre klientku, ktorá prevádzkuje bezlepkovú cukráreň v Žiline. Naším cieľom bolo vytvoriť eshop, ktorý nielenže odzrkadľuje jedinečný charakter cukrárne klientky, ale tiež ponúka jednoduchý a pohodlný spôsob, ako si objednať skvelé bezlepkové dobroty. Výsledkom je prehľadný a rýchly eshop s elegantným a jemným dizajnom.

Bezlepková cukráreň v Žiline
Poľnohospodársky a záhrdkársky sortiment Gardenall

Záhrada snov od Gardenall

Pre klienta, ktorý poskytuje rôzne záhradnícke práce ako je úprava zelene, strihanie živých plotov či výroba jazierok sme vyrobili logo na mieru podľa požiadaviek a svieži moderný web, ktorý prezentuje činnosť klienta. Nová webová stránka klientovi pomôže osloviť nových zákazníkov, ktorí ocenia jeho záhradnícke schopnosti a vášeň pre prácu.

DANKÜCHEN kuchyne na mieru

DANKÜCHEN je známa značka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kuchynského dizajnu a výroby kuchynských liniek na mieru. Klientovi sme vytvárali webovú stránku s grafikou na mieru tak, aby vyzdvihla jednotlivé realizácie. Súčasťou webovej stránky sú tiež vizualizácie, ktoré prezentujú hodnotu značky a kvalitu poskytovaných služieb.

DANKÜCHEN kuchyne na mieru
Okná a dvere pre váš domov od ALPLAST design

Okná a dvere pre váš domov od ALPLAST design

ALPAST design ponúka klientom kvalitný sortiment plastových okien a dverí. Klientovi sme vytvárali webovú stránku s katalógom, v ktorom potenciálni zákazníci nájdu rôzne varianty plastových okien a dverí v rôznym prevedeniach a na rôzne účely. Katalóg je cenným nástrojom prezentácie produktov, vďaka ktorému sa zákazníci môžu lepšie zorientovať v klientovej ponuke.

IC Grid – SMART energetické riešenia

Spoločnosť IC Grid sa zaoberá fotovoltaikou pre domácnosti aj pre firmy. IC Grid pôsobí a dodáva riešenia po celom Slovensku. Pre klienta sme vyrábali AMP webovú stránku spolu s optimalizáciou. Našim cieľom bolo odprezentovať snahu prinášať optimálne riešenia v oblasti znižovania energetických nákladov na vykurovanie či osvetlenie pomocou využitia slnečnej energie.

IC Grid – SMART energetické riešenia
Výhradný distribútor kancelárskej a výpočtovej techniky Mailtec

Výhradný distribútor kancelárskej a výpočtovej techniky MAILTEC

Spoločnosť MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. ponúka vysokokvalitný sortiment kancelárskej a výpočtovej techiky pre celé Slovensko na jednom mieste. Tomuto klientovi sme vytvárali funkčný AMP web s bleskovým načítaním stránok, ktorý okrem atraktívneho dizajnu ponúka aj prehľadné kategórie produktov. Súčasťou služieb pre klienta MAILTEC je tiež optimalizácia pre webové vyhľadávače.

Kuchynské sporáky na drevo RK+MK

Spoločnosť RK+MK je výhradným dovozcom produktov Rizzoli na Slovensko. Ich ponuka zahŕňa sporáky na drevo, elektrické sporáky, kachle a ďalšie produkty z danej oblasti Pre klienta sme vyrábali logo a tiež AMP webovú stránku s kompletnou optimalizáciou pre webové vyhľadávače.
sporakynadrevo.sk

Kuchynské sporáky na drevo RK+MK​
Komplexné riešenia priemyselných podláh od BENKI BETONS

Komplexné riešenia priemyselných podláh od BENKI BETONS

Spoločnosť Benki Betons s.r.o. zabezpečuje návrh, realizáciu a servis priemyselných podláh v rámci celého Slovenska. Okrem podláh má vo svojom porfóliu aj čerpanie betónu, špeciálne potery a prenájom lešenia. Pre klienta sme na základe jeho požiadaviek vyrábali logo a tiež kompletnú AMP webovú stránku s následnou optimalizáciou.

Mikrocementové produkty MC STUDIO

Pre spoločnosť MC Studio je výhradným zameraním mikrocement, ktorý sa vďaka svojim špecifickým vlastnostiam a všestrannosti môže aplikovať na akýkoľvek povrch. Klientovi sme vytvárali nový ultrarýchly AMP web spolu s profesionálnymi textami, grafikou a inými funkciami. Spoločnosť MC studio pôsobí po celom Slovensku, čo sme zohľadnili aj v rámci optimalizácie ich novej webovej stránky.

Mikrocementové produkty MC STUDIO
Bazény a zastrešenia od Sunny Pools

Bazény a zastrešenia od Sunny Pools

Spoločnosť Sunny pools ponúka bazény vyrobené na mieru s dlhodobou životnosťou v rámci celého Slovenska. Pre klienta sme vyrábali AMP webovú stránku s následnou optimalizáciou, pri ktorej sme pracovali so všetkými službami, ktoré klient ponúka – okrem kompletnej realizácie bazéna teda aj servis počas prevádzky v podobe napustenia, čistenia a vypustenia bazéna.

Produkty a služby pre domácnosť od PEGATHERM

Spoločnosť Pegatherm ponúka svojim klientom najmä plastové okná a dvere, ale tiež žalúzie, vchodové dvere a garážové brány v Poprade. Pre tohto klienta sme vytvárali AMP webovú stránku, ktorú sme následne optimalizovali pre lepšie dosahovanie pozícií vo výsledkoch vyhľadávania.

Produkty a služby pre domácnosť od PEGATHERM
Expert na tapety ROLIBEX HOME s.r.o.​

Expert na tapety ROLIBEX HOME s.r.o.

Skvelým riešením pre interiér sú tapety na stenu od ROLIBEX HOME s.r.o., ktoré patria k obľúbeným bytovým doplnkom. Tapetami na stenu, a vlastne tapetovaním ako takým, sa spoločnosť zaoberá už viac ako 15 rokov. Na dlhoročnú tradíciu, široký sortiment a precíznosť pri práci sme mysleli aj pri výrobe loga na mieru. Zároveň sme pre klienta vyrábali AMP webovú stránku s následnou optimalizáciou.

Elektrická jazda s DREAMTESLA

Ďalším projektom bolo vytvorenie stránky s názvom DREAMTESLA. Ako už prezrádza názov – webová stránka odráža klientovo nadšenie pre elektromobily, okrem toho že je propagátor elektromobilov svoju TESLU aj prenajíma na rôzne účely. S dôrazom na elegantný dizajn sme vytvorili web, ktorý odráža štýl a technologickú inováciu, ktorú Tesla symbolizuje.

Elektrická jazda s DREAMTESLA
Recyklácia stavebného odpadu s EMBEN​

Recyklácia stavebného odpadu s EMBEN

Klient sa zameriava na environmentálne zodpovednú činnosť, a to na recykláciu stavebného odpadu, uloženie zeminy a úpravu pozemkov. Našou úlohou bolo vytvoriť pre neho modernú a funkčnú webovú stránku, ktorá nielenže odzrkadľuje jeho hodnoty v oblasti ochrany životného prostredia, ale umožňuje aj jeho zákazníkom zorientovať sa v ponúkaných službách.

Komfortné bývanie s RE/MAX Free – Rovinka

Realitná kancelária RE/MAX Free sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Pre klienta RE/MAX Free sme vytvárali webovú stránku, ktorej súčasťou boli aj profesionálne texty vytvorené našimi copywritermi. Web obsahuje všetky dôležité informácie o spoločnosti, jej službách, tíme či referenciách.

Komfortné bývanie s RE/MAX Free – Rovinka
Špecialisti v oblasti ortopédie THUASNE MEDICAL

Špecialisti v oblasti ortopédie THUASNE MEDICAL

Thuasne Medical je známa značka, ktorá sa venuje výrobe a predaju zdravotníckych a športových pomôcok. Pre túto značku sme vytvorili moderný a prehľadný eshop. Požiadavkou klienta bolo aj vytvorenie detailného filtra produktov, ktorý by bol nápomocný pri vyhľadávaní špeciálnych zdravotníckych pomôcok.

Vaša cesta ku kráse - Estém

Estém je značka, ktorá ponúka služby v oblasti kozmetiky, dermatokozmetiky a prístrojové ošetrenia. Klient chcel svoje služby rozšíriť o predaj kozmetických produktov, preto sme vytvorili spojenie webovej stránky, ktorá prezentuje všetky poskytované služby a prehľadný eshop, v ktorom si zákazníci môžu vybrať z ponuky kozmetických produktov.

Vaša cesta ku kráse - estém
Referencie - 2

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Požiadajte o ponuku našich online marketingových produktov ešte dnes. Vyplňte vaše kontaktné údaje a my vás budeme čo najskôr kontaktovať. Zodpovieme všetky vaše otázky a vypracujeme vám bezplatnú cenovú ponuku na mieru.

Vyplňte formulár

Vypracujeme Vám bezplatnú ponuku!